Nowe

Mammie

59 

Wyjątkowo delikatna kawa bezkofeinowa, stworzona dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

W magazynie - wysyłamy natychmiast

Doskonała brazylijska Arabika bez kofeiny

Ebenica Mammie to kawa bezkofeinowa w najlepszym gatunku, stworzona specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią – z uwzględnieniem ich preferencji smakowych, z użyciem wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren.

Opakowanie zawiera 100% brazylijskiej Arabiki, o delikatnym karmelowym aromacie i łagodnym smaku, który nie daje poznać, że chodzi o kawę bez kofeiny. Czekoladowy smak bez kwasowości, typowy dla kaw południowoamerykańskich, dopełnia przyjemna karmelowa słodycz i orzechowe nuty.

W espresso Ebenica Mammie tworzy piękną, gęstą piankę. Dobrze komponuje się z mlekiem, dzięki czemu nadaje się także do przygotowania cappuccino czy latte.

Całkowicie bezpieczna i pełna antyoksydantów

Kawa bezkofeinowa Mammie jest pozbawiona kofeiny przez zastosowanie opatentowanego Szwajcarskiego procesu wodnego (Swiss Water Process), w którym nie stosuje się żadnychchemikaliów. Dzięki temu wyjątkowemu i delikatnemu procesowi produkcji, kawa zachowuje nie tylko autentyczny aromat i smak, ale także wysoki poziom dobroczynnych dla zdrowia substancji – witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Profil smakowy kawy

czekolada
orzechy
karmel
ziarna kawy